Jose Mourinho’dan Fenerbahçe açıklaması! ‘Şampiyonlar Ligi için savaşacağım’

İsmail Kartal ile yollarını ayıran Fenerbahçe, teknik direktörlük görevine Jose Mourinho’yu getirmek için geri sayıma geçti. Sarı-lacivertlilerin, görüşmelere başlandığını KAP’a bildirdiği Jose Mourinho suskunluğunu bozdu.

Londra’da Şampiyonlar Ligi’nin finalini takip eden Jose Mourinho, Fenerbahçe sorusunu cevapladı. Henüz bir anlaşma olmadığını ancak Türkiye’de görev yapmak istediğini belirten Jose Mourinho, “Gitmek istediğime karar verdim ama henüz bitmiş bir şey yok. Henüz bunu size kesin olarak teyit edemem ama oraya gitmek istiyorum” dedi.

Fenerbahçe’de hedefinin Şampiyonlar Ligi bileti almak olduğunu vurgulayan Jose Mourinho, “Şampiyonlar Ligi’ne katılmak kolay olmayacak. Çünkü geçmemiz gereken 3 tur var. Fenerbahçe’de 8 futbolcu, Euro 2024’te olacak. İlk maçlar öncesi hazırlık kampına katılamayacaklar. Zor olacak ama bilirsin meydan okumaları severim. Şampiyonlar Ligi için savaşacağım” ifadelerini kullandı.

KAP’A BİLDİRİLDİ

Jose Mourinho ile görüşmelerde bulunan Fenerbahçe, Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na açıklamada bulunmuştu. Sarı-lacivertlilerden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:

“Teknik direktörlük görevi için Jose Mario Dos Santos Mourinho Felix ile görüşmelere başlanmıştır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x